Menu
CZE
Infolinka +420 222 999 000
Plíce

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Respektujeme individuální potřeby našich pacientů

Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a požadavky. Našim pacientům věnujeme čas, pozornost a osobní přístup v průběhu celého procesu léčby. Dodržujeme nejpřísnější mezinárodní standardy, abychom poskytovali našim pacientům maximální kvalitu léčby. Naším cílem je, poskytovat kvalitní péči šitou na míru každého našeho pacienta, být mu oporou a pomáhat mu v průběhu celého procesu léčby. Koordinátorky léčby vás budou provázet po celou dobu léčby v našem centru, můžete se na ně obrátit na telefonním čísle:

Dlouholeté zkušenosti našich lékařů

Naši lékaři mají v oblasti radioterapie dlouholeté zkušenosti, a to jak v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, tak v rámci běžné fotonové léčby. Díky našemu vybavení, technologii, zkušeným odborníkům, vynikajícím výsledkům léčby a profesionálnímu přístupu je naše centrum řazeno mezi nejlepší světová protonová centra světa.

Zajistíme vám diagnostická vyšetření

V Protonovém centru vám zajistíme potřebná diagnostická vyšetření. Jsme vybaveni nejmodernější technologií: magnetická rezonance (MR) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií).

Inovativní technologie

Protonové centrum využívá pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním metodu protonové terapie, která je přesná a šetrná a která umožňuje minimalizovat vedlejší nežádoucí účinky. Díky inovativní metodě a zkušeným odborníkům se řadíme mezi nejmodernější protonová centra. Při včasném záchytu onemocnění zvyšuje protonová terapie šanci na vyléčení, včetně zachování vysoké kvality života.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Protonové centrum spolupracuje odborníky v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Také úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími význačnými vzdělávacími institucemi. Zasazujeme se také o podporu vědy a výzkumu.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Chcete více informací o léčbě rakoviny plic?

‹ Zpět

Plíce

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů