Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Plíce

Centrum

PROTONOVÉ PÉČE

Protonové centrum pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním využívá vysoce přesnou, účinnou a šetrnou metodu protonového záření. Naše centrum je vybaveno moderní technologií, která je v současnosti světovou špičkou.

Protonové centrum je vybaveno magnetickou rezonancí (MR) a počítačovou tomografií a pozitronovou emisní tomografií (PET/CT). Veškeré léčebné i provozní procesy jsou v našem centru připravovány tak, aby odpovídaly nejpřísnějším mezinárodním standardům a byla zajištěna maximální kvalita léčby rakoviny poskytovaná pacientům jak z České republiky, tak i ze zahraničí.

Protonové centrum úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi. Naše centrum podporuje vědu a výzkum a zároveň přispívá k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Naším cílem je, aby se u nás pacient i během léčby rakoviny cítil co nejlépe, komfortně a zároveň se mu dostalo nejkvalitnější možné péče.

Chcete více informací o léčbě rakoviny plic?

‹ Zpět

Plíce

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde