Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Plíce

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Respektujeme individuální potřeby našich pacientů

Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho potřeby a požadavky. Našim pacientům věnujeme čas, pozornost a osobní přístup v průběhu celého procesu léčby. Dodržujeme nejpřísnější mezinárodní standardy, abychom poskytovali našim pacientům maximální kvalitu léčby. Naším cílem je poskytovat kvalitní péči každému našemu pacientovi a být jemu i jeho blízkým oporou v průběhu celého procesu léčby. Obraťte se kdykoliv na naše koordinátorky na telefonním čísle:

Dlouholeté zkušenosti našich lékařů

Naši lékaři mají v oblasti radioterapie dlouholeté zkušenosti, a to jak v rámci protonové léčby, kterou v Protonovém centru nabízíme, tak v rámci běžné fotonové léčby. Díky našemu vybavení, technologii, zkušeným odborníkům, vynikajícím výsledkům léčby a profesionálnímu přístupu je naše centrum řazeno mezi nejlepší světová protonová centra světa.

Zajistíme vám diagnostická vyšetření

V Protonovém centru vám zajistíme potřebná diagnostická vyšetření. Jsme vybaveni nejmodernější technologií: magnetická rezonance (MR) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií).

Inovativní technologie

Protonové centrum využívá pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním metodu protonové terapie, která je přesná a šetrná a která umožňuje minimalizovat vedlejší nežádoucí účinky. Díky technologii tužkového skenování a zkušeným odborníkům se řadíme mezi nejmodernější protonová centra. Při včasném záchytu onemocnění zvyšuje protonová terapie šanci na vyléčení, včetně zachování vysoké kvality života.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Protonové centrum spolupracuje s odborníky v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Také úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími význačnými vzdělávacími institucemi. Zasazujeme se také o podporu vědy a výzkumu.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Chcete více informací o léčbě rakoviny plic?

‹ Zpět

Plíce

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde